Polecane
Cena: |
36,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,83 |
zł netto |
Cena: |
45,30 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,30 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Odgałęźnik instalacyjny LZ1*95/35Pz żółty SIMET
Kolor: żółty, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 1, Podatek: 23, Nap. znamionowe: 690V, Prąd znamionowy (A): 232A, Przekrój znamionowy (drut): 1x25…95mm²; 4x4…35mm², Przekrój znamionowy (linka): 1x25…70mm²; 4x4…25mm², Szerokość (mm): 64, Wysokość (mm): 52, Długość (mm): 81, Mocowanie: na szynę TS 35 / do podłoża,
Parametry techniczne: Odgałęźnik instalacyjny LZ1*95/35Pz żółty SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 53 mm |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba podłączeń > 25 mm2 | 5 |
| Łączna liczba podłączeń | 5 |
| Osłona izolacyjna przed dotykiem | tak |
| Sposób montażu | Szyna DIN / śruba |
| Szerokość | 65 mm |
| Typ połączenia | Śrubowy |
| Wysokość | 81 mm |
Pliki do pobrania
7858-pl -
m/download/22312303/7858-pl.pdf [206.94 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Odgałęźnik instalacyjny LZ1*95/35Pz żółty SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135