Polecane
Cena: |
402,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
402,90 |
zł netto |
Cena: |
495,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
495,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przewód łączący czarny WAGO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla po montażu (bez wibracji) | -40 - 90 °C |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość kabla | 5 m |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla podczas montażu | -25 - 80 °C |
| Ekranowany | nie |
| Kolor izolacji kabla | Czarny |
| Liczba biegunów | 19 |
| Materiał korpusu | CuZn |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel/złoto |
| Materiał styków | CuZn |
| Napięcie znamionowe | 150 V |
| Prąd znamionowy In | 10 A |
| Rezystancja skrośna | 3 mΩ |
| Rodzaj kabla | Wielożyłowy |
| Rodzaj materiału osłony przewodu | Poliuretan (PUR) |
| Rodzaj połączenia wtykowego, po stronie zewnętrznej | Żeński (gniazdo) |
| Rodzaj przyłącza elektrycznego, po stronie zewnętrznej | Inne |
| Rodzaj przyłącza elektrycznego, w obudowie | Końcówka niezarobiona |
| Sposób prowadzenia przewodu, po stronie zewnętrznej | Prosty |
| Sposób prowadzenia przewodu, w obudowie | Inne |
| Usieciowany radiacyjnie | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135