Polecane
Cena: |
14,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,04 |
zł netto |
Cena: |
17,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zwieracz gwintowy zespolony ZZ2-35.0 pomarańczowy SIMET
Kolor: pomarańczowy, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 10, Podatek: 23,
Parametry techniczne: Zwieracz gwintowy zespolony ZZ2-35.0 pomarańczowy SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy |
| Liczba mostkowanych złączek | 2 |
| Model | Inne |
| Napięcie znamionowe | 800 V |
| Prąd znamionowy In | 125 A |
| Rozstaw (rozmiar rastra) | 16 mm |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Z izolacją | tak |
| Z ochroną przed dotykiem | tak |
Pliki do pobrania
file3804 -
m/download/22310447/file3804.webp [33.58 kB]
6958-pl -
m/download/22311719/6958-pl.pdf [226.62 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zwieracz gwintowy zespolony ZZ2-35.0 pomarańczowy SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135