Polecane
Cena: |
407,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
407,45 |
zł netto |
Cena: |
501,16 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
501,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Kaseta krosowa 48-bieg. nadruk 1-48 ciemnoszara WAGO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej 3G (UMTS) | nie |
| Akcesoria systemowe | nie |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 36.5 mm |
| IO link master | nie |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Montaż ścienny / montaż bezpośredni | nie |
| Możliwość montażu na szynie | nie |
| Możliwy montaż panelowy | nie |
| Możliwy montaż stelażowy (rack) | nie |
| Obsługa innych protokołów | nie |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | nie |
| Obsługa protokołu ASI | nie |
| Obsługa protokołu CAN | nie |
| Obsługa protokołu Data-Highway | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | nie |
| Obsługa protokołu EtherNet/IP | nie |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS-Safety | nie |
| Obsługa protokołu KNX | nie |
| Obsługa protokołu LON | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET CBA | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | nie |
| Obsługa protokołu PROFIsafe | nie |
| Obsługa protokołu SafetyBUS p | nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | nie |
| Połączenie magistrali możliwe przez oddzielny łącznik | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej Bluetooth | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GPRS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GSM | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej UMTS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej WLAN 802.11 | nie |
| Szerokość | 65.3 mm |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) | nie |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) | nie |
| Wysokość | 132 mm |
| Z separacją galwaniczną | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135