Polecane
Cena: |
196,53 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
196,53 |
zł netto |
Cena: |
241,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
241,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 OPK |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zwieracz kompletny ZW21W/T17 metaliczny( 10 szt.) SIMET
Kolor: metaliczny, J. miary: kpl, Op. zbiorcze: 1, Podatek: 23,
Parametry techniczne: Zwieracz kompletny ZW21W/T17 metaliczny( 10 szt.) SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Inne |
| Liczba mostkowanych złączek | 10 |
| Model | Złącze poprzeczne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Prąd znamionowy In | 24 A |
| Rozstaw (rozmiar rastra) | 7,5 mm |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Z izolacją | nie |
| Z ochroną przed dotykiem | nie |
Pliki do pobrania
file3816 -
m/download/22310470/file3816.webp [63.29 kB]
6904-pl -
m/download/22311742/6904-pl.pdf [272.29 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zwieracz kompletny ZW21W/T17 metaliczny( 10 szt.) SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135