Polecane
Cena: |
416,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
416,15 |
zł netto |
Cena: |
511,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
511,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Moduł z wymuszonym prowadzeniem zestyków nominalne napięcie wejściowe 24V AC/DC 4 zestyki zwierne i 4 rozwierne graniczny prąd stały 6A szerokość 64mm 2,50mm2 szary WAGO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 85 mm |
| Kompletny z gniazdem | tak |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 4 |
| Liczba styków zwiernych | 4 |
| Materiał pokrycia styków | Cyna |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Zacisk sprężynowy |
| Rodzaj styku | Podwójny |
| Szerokość | 63.5 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 85 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | tak |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 24 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
Produkty z tej samej kategorii co Moduł z wymuszonym prowadzeniem zestyków nominalne napięcie wejściowe 24V AC/DC 4 zestyki zwierne i 4 rozwierne graniczny prąd stały 6A szerokość 64mm 2,50mm2 szary WAGO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135