Polecane
Cena: |
3,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,46 |
zł netto |
Cena: |
4,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 A60 N 9-5W E27-NW 1050lm 4000K barwa neutralna 31205 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 10 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 109 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 25000 |
| Moc lampy | 9.5 - 9.5 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 80 - 80 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 111 lm/W |
| Strumień świetlny | 1050 - 1050 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
31205.pdf [2022-06-09 11:28, 488.07 kB]
31205[1].pdf [2022-10-13 09:27, 488.07 kB]
31205 -
m/download/14766768/31205.pdf [499.57 kB]
CE_023 A60 N 8W_9-5W_13W LED v1_PL -
m/download/13165498/ce-023-a60-n-8w-9-5w-13w-led-v1-pl.pdf [650.99 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135