Polecane
Cena: |
165,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
165,76 |
zł netto |
Cena: |
203,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
203,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
94 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Lokalny sterownik roletowy z automatyczną kalibracją i programowalną pozycją ulubioną biały DEZ1L.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | sterownik lokalny roletowy |
| Kolor | biały |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 8A |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Instalacja przycisków roletowych wymaga dodatkowego okablowania |
| Podświetlenie | tak |
| Klasa ETIM | EC000044 Łącznik/przycisk żaluzjowy |
| Nadruk/Piktogram | symbol „żaluzje” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Inne |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787871673 |
| Typ opak. jedn. | blister |
| Wys. opak. jedn. | 15cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Dł. opak. jedn. | 6cm |
| EAN13 opak. | 5902787871673 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 32cm |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
| Zastosowanie | Sterownik lokalny służy do sterowania silnikiem pojedynczej rolety. Jest on podstawowym elementem potrzebnym do stworzenia systemu centralnego sterowania roletami w domu (który współtworzy ze sterownikami grupowymi i centralnymi). Elektronika zastosowana w sterowniku lokalnym pozwala na wykonanie automatycznej kalibracji rolety - nie trzeba trzymać przycisku cały czas, aż do całkowitego opuszczenia lub podniesienia rolety, pozycji ulubionej rolety – roleta podniesie/opuści się do zaprogramowanej pozycji, np. kiedy chcemy tylko częściowo zasłonić okno. |
Parametry techniczne: Simon 54 Lokalny sterownik roletowy z automatyczną kalibracją i programowalną pozycją ulubioną biały DEZ1L.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Napęd mechaniczny | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
K-S_241K_2023_PL_EN_CZ_SK Electronic NR -
m/download/18654694/k-s-241k-2023-pl-en-cz-sk-electronic-nr.pdf [2.98 MB]
M214v04 - DEZ1L -
m/download/18654695/m214v04-dez1l.pdf [1.79 MB]
M214v04 - instrukcja do DEZ1L - sterownik roletowy lokalny -
m/download/23478287/m214v04-instrukcja-do-dez1l-sterownik-roletowy-lokalny.pdf [2.73 MB]
K-S_241M_2024_PL_EN_CZ_SK Electronic NR -
m/download/20421817/k-s-241m-2024-pl-en-cz-sk-electronic-nr.pdf [1.54 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Lokalny sterownik roletowy z automatyczną kalibracją i programowalną pozycją ulubioną biały DEZ1L.01/11 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135