Polecane
Cena: |
392,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
379,88 |
zł netto |
Cena: |
482,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
467,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowoprądowy Acti9 iC60 1P+N C16A 10kA/15kA 30mA typ A A9D17216 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 2 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 | 10 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 | 15 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | C |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czułość | A |
| Głębokość wbudowania | 45 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 2 |
| Montaż podtynkowy | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem | nie |
| Odporność na udar prądowy | 0.25 kA |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 35 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 25 mm² |
| Rodzaj charakterystyki wyłączania | Bezzwłoczny |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 40 °C |
| Z blokadą | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 | 10 kA |
| Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 | 15 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 | 10 kA |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
Pliki do pobrania
A9D17216_document -
m/download/17940621/a9d17216-document.pdf [95.24 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991695/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU decl - FD16122101A - RCBO_Acti9 iC60 RCBO -
m/download/17837870/eu-decl-fd16122101a-rcbo-acti9-ic60-rcbo.pdf [176.62 kB]
ENVEOLI1604016EN.DOCX -
m/download/17837869/enveoli1604016en-docx.pdf [166.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowoprądowy Acti9 iC60 1P+N C16A 10kA/15kA 30mA typ A A9D17216 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135