Polecane
Cena: |
11,73 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,73 |
zł netto |
Cena: |
14,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
12 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED E27 20W 2300lm 3000K ciepła biel WOJ+14488 Spectrum Led
- wysoka skuteczność świetlna 115 lm/W
Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 20 W |
| Prąd | 165 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 20 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny | 2300 lm |
| Skuteczność świetlna | 115 lm/W |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt rozsyłu światła | 160 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | E-27 |
| Wymiary (A x B x C) | 65x134 [mm] |
| Waga | 0.096 kg |
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 20W 2300lm 3000K ciepła biel WOJ+14488 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18657645/karta-katalogowa-en.pdf [915.09 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/18657646/karta-katalogowa-de.pdf [916.38 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18657647/karta-katalogowa-pl.pdf [914.89 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135