Polecane
Cena: |
47,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
47,45 |
zł netto |
Cena: |
58,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,36 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
91 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa sufitowa okrągła biała łazienkowa IP65 CHLOE GU10 SLIP005033 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 250 V |
| Zawiera źródło | - |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM, GLASS |
| Trzonek | GU10 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (A x B x C) | 90 x 97 [mm] |
| Waga | 0.39 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | INT/EXT |
| Gwarancja | 2 lata |
- wysoka klasa szczelności IP65
*GU10. Oprawa bez źródła światła.
Parametry techniczne: Oprawa sufitowa okrągła biała łazienkowa IP65 CHLOE GU10 SLIP005033 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18661056/karta-katalogowa-en.pdf [1.52 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18661067/karta-katalogowa-de.pdf [1.52 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18661075/karta-katalogowa-pl.pdf [1.52 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa sufitowa okrągła biała łazienkowa IP65 CHLOE GU10 SLIP005033 Spectrum Led
Osoby, które kupiły produkt Oprawa sufitowa okrągła biała łazienkowa IP65 CHLOE GU10 SLIP005033 Spectrum Led kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135