Polecane
Cena: |
8,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,46 |
zł netto |
Cena: |
10,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
12 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED 10W=75W 1055lm 3000K barwa ciepła kulka 10-75W A60 E27 830 Plastik matowy PHILIPS
Żarówki CorePro LED nadają się idealnie jako podstawowe oświetlenie. Zapewniają piękne, jasne światło i wydajność, jakiej oczekuje się od lamp LED, oraz mają przystępną cenę. Żarówki CorePro LED pasują do istniejących opraw oświetleniowych z uchwytem E27 i B22. Są przewidziane jako zamienniki tradycyjnych żarówek. Zapewniają o 80% większą energooszczędność i doskonałą jakość światła. Dzięki trwałości 15 000 godzin koszty ich utrzymania są niższe.
Główne cechy produktu:
Dane techniczne:
Parametry techniczne: Żarówka LED 10W=75W 1055lm 3000K barwa ciepła kulka 10-75W A60 E27 830 Plastik matowy PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Materiał bańki | Tworzywo sztuczne |
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 10 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 108 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 180 - 180 ° |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 50000 |
| Moc lampy | 10 - 10 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 90 - 90 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 105 lm/W |
| Strumień świetlny | 1055 - 1055 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1246 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 114 |
| Współczynnik mocy | 0.54 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 1055 lm |
Pliki do pobrania
LEDbulb_60W_E27_840_CL_A60-DDT -
m/download/23687102/ledbulb-60w-e27-840-cl-a60-ddt.webp [2.60 kB]
929003607508_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23687101/929003607508-eu-pl-pl-prof.fp [799.75 kB]
Label_1365426_big_color -
m/download/23687110/label-1365426-big-color.pdf [67.73 kB]
Fiche_1365426_pl -
m/download/23687111/fiche-1365426-pl.pdf [245.88 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23687113/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
LEDbulb_COR_EU3_10W_A60_E27_830_FR-IES -
m/download/23687103/ledbulb-cor-eu3-10w-a60-e27-830-fr-ies.ies [6.33 kB]
Philips-Bulbs-Plastic-Ess-A-shape-ND-15k-3-Bulbs-Plastic-Ref-929002306895-EPD -
m/download/23687112/philips-bulbs-plastic-ess-a-shape-nd-15k-3-bulbs-plastic-ref-929002306895-epd.pdf [807.74 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135