Polecane
Cena: |
3,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,56 |
zł netto |
Cena: |
4,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
17 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED E27 barwa neutralna 26046 KANLUX
Kanlux ST45 LED to bańka wykonana z tworzywa sztucznego, która zapewnia wyjątkową odporność na stłuczenia w warunkach zewnętrznych. Jest doskonałym uzupełnieniem girlandy świetlnej, ale sprawdzi się także w takich oprawach ogrodowych jak na przykład Kanlux VIMO, a także do oświetlenia werand, tarasów, altan ogrodowych czy ogródków restauracyjnych. ST45 LED mają trzonek E27 i są wyjątkowo oszczędne w eksploatacji.
DANE OGÓLNE:
DANE TECHNICZNE:
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 barwa neutralna 26046 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 1 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 87 mm |
| Kolor | Inne |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 0.5 - 0.5 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 4 - 4 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 100 lm/W |
| Strumień świetlny | 50 - 50 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 45 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
26046 -
m/download/14765992/26046.pdf [527.66 kB]
CE_1048 ST45 LED 0-5W E27-WW_NW v2_PL -
m/download/13164848/ce-1048-st45-led-0-5w-e27-ww-nw-v2-pl.pdf [778.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135