Polecane
Cena: |
74,16 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,16 |
zł netto |
Cena: |
91,22 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
91,22 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Thalassa Płyta czołowa pełna z tworzywa do ramy DLP 750mm NSYCTL750DLPG SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba jednostek U | 20 |
| Materiał | Inne |
| Szerokość | 652 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 800 mm |
| Wykończenie powierzchni | Stan surowy |
| Wysokość | 146 mm |
| Wysokość montażowa w szafie | 1000 mm |
Pliki do pobrania
NSYCTL750DLPG_document -
m/download/17933066/nsyctl750dlpg-document.pdf [58.00 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007152/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Thalassa Płyta czołowa pełna z tworzywa do ramy DLP 750mm NSYCTL750DLPG SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135