Polecane
Cena: |
122,10 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
122,10 |
zł netto |
Cena: |
150,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
150,18 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Spacial Thalassa Lampa LED do szafy 1100lm NSYLAMT5LD2 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 310 mm |
| Do montażu 19 calowego (482,6 mm) | nie |
| Materiał | Aluminium |
| Moc źródła światła | 10 W |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Wtyczka/złączka żeńska |
| Sposób montażu | Magnetyczny |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z gniazdem wtykowym | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | tak |
| Zakres napięcia znamionowego | 100 - 250 V |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
NSYLAMT5LD2_document -
m/download/17931115/nsylamt5ld2-document.pdf [65.61 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007585/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DEC_UE_LED_LAMPS -
m/download/17816467/dec-ue-led-lamps.pdf [943.60 kB]
ENVPEP2202002EN -
m/download/17816465/envpep2202002en.pdf [319.88 kB]
ENVEOLI2202002EN -
m/download/17816466/enveoli2202002en.pdf [280.18 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Thalassa Lampa LED do szafy 1100lm NSYLAMT5LD2 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135