Polecane
Cena: |
108,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
108,55 |
zł netto |
Cena: |
133,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
133,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Złączka szynowa gwintowa rozgałęźna AL/CU MAA2150A10 szary SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 84 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba poziomów | 1 |
| Liczba zacisków na poziom | 4 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 690 V |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Prąd znamionowy In | 290 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 25 - 150 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 25 - 150 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0 - 0 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 25 - 150 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 31 mm |
| Wewnętrzne piętra zmostkowane | tak |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 54 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Złączka szynowa gwintowa rozgałęźna AL/CU MAA2150A10 szary SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135