Polecane
Cena: |
34,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,27 |
zł netto |
Cena: |
42,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa pyłoszczelna IP65 DICHT 4LED NP 236/PS KANLUX
DANE OGÓLNE:
Kolor: szary
Miejsce montażu: do nadbudowania na suficie
Miejsce zastosowania: wewnątrz i na zewnątrz
Minimalna odległość od oświetlanego obiektu : 0,5m
Wymienne źródło światła: tak
Zasilanie świetlówek T8 LED : jednostronne
Długość [mm]: 1270
Szerokość [mm]: 95
Wysokość [mm]: 60
DANE TECHNICZNE:
Napięcie znamionowe [V]: 220-240 AC
Częstotliwość znamionowa [Hz]: 50
Moc maksymalna [W]: 2 x max 36
Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym : II
Materiał klosza: PS
Źródło światła: T8 LED
Źródło światła w komplecie: nie
Trzonek: G13
Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C]: 5÷25
Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
Rodzaj przyłącza: kostka śrubowa
Zakres przekrojów stosowanych przewodów [mm²]: 0,5÷2,5
Stopień IP: 65
Parametry techniczne: Oprawa pyłoszczelna IP65 DICHT 4LED NP 236/PS KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Długość | 1270 mm |
| Do lamp o mocy | 0 - 36 W |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | G13 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość | 95 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 60 mm |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
Pliki do pobrania
31321 -
m/download/14766797/31321.pdf [173.40 kB]
CE DICHT NP PI -
m/download/13414172/ce-dicht-np-pi.pdf [601.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa pyłoszczelna IP65 DICHT 4LED NP 236/PS KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135