10 dni
Stan magazynowy producenta
117 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
SeriaSimon 480
Nazwa produktu/Rodzajgniazdo meblowe zest: 1x250V typ E+ładowarka USB typ C
Kolorczarny
Napięcie znamionowe250V
Rodzaj podłączenia / Typ zaciskukabel
Stopień ochrony IPIP20
Uwagiwymagana grubość blatu min. 10 mm - max. 35 mm, wymagana grubość blatu min. 18 mm - max. 40 mm
Rodzaj materiałubezhalogenowe, poliwęglan
Wykończenie powierzchnibłyszczące
Sposób mocowaniawewnętrzne wsporniki montażowe
Wysokość produktu70mm
Szerokość produktu96mm
Głębokość wbudowania81mm
Jednostka miaryszt.
EAN opakowanie jednostkowe8421053297995
Klasa ETIMEC002759 Listwa zasilająca biurkowa
Typ wkładówzłącze USB typ C
Ilość modułów K451× K45
Zastosowaniedo biur, do recepcji/poczekalni
Parametr Wartość
Głębokość wbudowania 81 mm
Kolor Czarny
Napięcie znamionowe 250 V