Polecane
Cena: |
155,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
142,74 |
zł netto |
Cena: |
190,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
175,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przedłużacz Z Klipsem 4-Gniazdowy Z/U 2Xusba Z Przewodem 1,5Mb 3x1.5Mm2 Czarny Helmo 050412 LEGRAND
Przedłużacz z klipsem umożliwia podłączenie urządzeń stale zasilanych oraz ładowanie urządzeń mobilnych bez zajmowania powierzchni.Dyskretny i atrakcyjny. Umożliwia podłączenie czterech urządzeń do gniazd 2P+Z i dwóch urządzeń mobilnych do gniazd USB typu A. Aby uniknąć przełamywania przewodu i jeszcze lepiej dopasować przedłużacz do miejsca stosowania, orientowane wyjście przewodu obraca się o 90° w płaszczyźnie pionowej. Dzięki oryginalnemu systemowi mocowania na klips, przedłużacz może być zatrzaskiwany na blatach o grubości aż do 63 mm!
| Przedłużacz z klipsem i gniazdami USB |
| - oryginalne rozwiązanie oszczędzające miejsce na biurku._x000D_ Przedłużacz może być zatrzaskiwany na blatach o grubości aż do 63 mm! Pozwala na ukrycie tradycyjnych gniazd pod blatem, pozostawiając nad blatem dostępne gniazda USB. Antypoślizgowe punkty stabilizują przedłużacz zatrzaśnięty na blacie._x000D_ |
| - 16 A |
| - 230 V |
| - maks. 3680 W_x000D_ Wyposażony w:_x000D_ |
| - przewód 1.5 m 3G 1.5 mm², orientowane wyjście przewodu obraca się o 90° w płaszczyźnie pionowej, co pozwala uniknąć naprężeń._x000D_ |
| - 4 gniazda 2P+Z_x000D_ |
| - 2 x USB Typ-A (1.0 A + 2.4 A = łącznie 3.4 A)_x000D_ |
| - podświetlany włącznik/wyłącznik ON/OFF_x000D_ Kolor: czarny |
Parametry techniczne: Przedłużacz Z Klipsem 4-Gniazdowy Z/U 2Xusba Z Przewodem 1,5Mb 3x1.5Mm2 Czarny Helmo 050412 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd w standardzie duńskim (z bolcem uziemiającym, typ K) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/5 (typ E) | 4 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość przewodu zasilającego | 1.5 m |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kątowo obrócona wkładka centralna | 45° |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt korpusu | Inne |
| Liczba gniazd CEE | 0 |
| Liczba gniazd Euro | 0 |
| Liczba gniazd niskotemperaturowych | 0 |
| Liczba gniazd typu 13 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 15 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 23 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 25 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu Bipasso (Włochy) | 0 |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E) | 4 |
| Liczba gniazd typu NEMA | 0 |
| Liczba gniazd typu P11 (Włochy) | 0 |
| Liczba gniazd typu P17 (Włochy) | 0 |
| Liczba gniazd uniwersalnych (dla wielu standardów) | 0 |
| Liczba gniazd wtykowych typu duńskiego (bolec uziemiający) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (bolec) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 0 |
| Liczba innych gniazd | 0 |
| Liczba złączy USB | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9004 |
| Obrócona wkładka centralna | tak |
| Oznaczenie NEMA | Brak |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 1.5 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Sieciowy filtr przeciwzakłóceniowy | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wyłącznik różnicowoprądowy | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z pokrywą | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | tak |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 35 °C |
Pliki do pobrania
LGXVJFAMVE -
m/download/22613712/lgxvjfamve.pdf [518.60 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przedłużacz Z Klipsem 4-Gniazdowy Z/U 2Xusba Z Przewodem 1,5Mb 3x1.5Mm2 Czarny Helmo 050412 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135