Polecane
Cena: |
162,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
162,33 |
zł netto |
Cena: |
199,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
199,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przedłużacz Z Podstawką Na Tablet 3-Gniazdowy Z/U 2Xusba Z Przewodem 1,5Mb 3x1.5Mm2 Czarny Helmo 050411 LEGRAND
Oryginalna koncepcja, która idealnie sprawdzi się w kuchni lub na biurku. Może lubisz gotować i korzystasz z tabletu, aby zaglądać do przepisu? A może lubisz słuchać muzyki? Przedłużacz z podstawką umożliwia podłączenie sprzętu elektrycznego i mobilnego, będąc jednocześnie ergonomiczną podstawką na tablet lub smartfon. Przedłużacz ma wyłącznik główny ON/OFF z bezpiecznikiem 16 A, który chroni Twoje urządzenia w przypadku przekroczenia maksymalnego poziomu mocy. Podstawka ma antypoślizgową powierzchnię, dzięki czemu tablet jest stabilny i bezpieczny podczas odtwarzania muzyki, wyświetlania treści na ekranie lub po prostu ładowania.
| Przedłużacz z podstawką na tablet i gniazdami USB |
| - idealne rozwiązanie przy łóżku i na biurku.Dzięki specjalnej podstawce możliwość wygodnego oglądania zawartości ekranu tabletu lub smartfona, nawet podczas ładowania. |
| - 16 A |
| - 230 V |
| - maks. 3680 W_x000D_ Wyposażony w: |
| - przewód w tekstylnym oplocie 1.5 m 3G 1.5 mm² |
| - 3 gniazda 2P+Z |
| - 2 x USB Typ-A (łącznie 3.9 A, w tym 1 gniazdo Qualcomm Quick Charge 2.4 A) do ładowania urządzeń mobilnych |
| - podstawka z warstwą antypoślizgową |
| - podświetlany włącznik/wyłącznik ON/OFF z resetowalnym bezpiecznikiem (16 A) Kolor: czarny |
Parametry techniczne: Przedłużacz Z Podstawką Na Tablet 3-Gniazdowy Z/U 2Xusba Z Przewodem 1,5Mb 3x1.5Mm2 Czarny Helmo 050411 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd CEE (IEC 60309) | 0 |
| Liczba gniazd w standardzie duńskim (z bolcem uziemiającym, typ K) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/5 (typ E) | 3 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość przewodu zasilającego | 1.5 m |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kątowo obrócona wkładka centralna | 45° |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt korpusu | Inne |
| Liczba gniazd CEE | 0 |
| Liczba gniazd Euro | 0 |
| Liczba gniazd niskotemperaturowych | 0 |
| Liczba gniazd typu 13 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 15 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 23 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 25 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu Bipasso (Włochy) | 0 |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E) | 3 |
| Liczba gniazd typu NEMA | 0 |
| Liczba gniazd typu P11 (Włochy) | 0 |
| Liczba gniazd typu P17 (Włochy) | 0 |
| Liczba gniazd uniwersalnych (dla wielu standardów) | 0 |
| Liczba gniazd wtykowych typu duńskiego (bolec uziemiający) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (bolec) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 0 |
| Liczba innych gniazd | 0 |
| Liczba złączy USB | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Obrócona wkładka centralna | tak |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 1.5 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Sieciowy filtr przeciwzakłóceniowy | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wyłącznik różnicowoprądowy | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z pokrywą | nie |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 40 °C |
Pliki do pobrania
LGRMFULMSK -
m/download/17292094/lgrmfulmsk.pdf [473.66 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przedłużacz Z Podstawką Na Tablet 3-Gniazdowy Z/U 2Xusba Z Przewodem 1,5Mb 3x1.5Mm2 Czarny Helmo 050411 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135