Polecane
Cena: |
32,30 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,37 |
zł netto |
Cena: |
39,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
21 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przedłużacz Standard 3-Gniazdowy Z/U Z Przewodem 3Mb 3x1.5Mm2 Czarny/Grafitowy Helmo 049489 LEGRAND
| Przedłużacz z przewodem_x000D_ |
| - 16 A |
| - 230 V |
| - maks. 3680 W_x000D_ Wyposażony w:_x000D_ |
| - przewód 3.0 m 3G 1.5 mm2_x000D_ |
| - 3 gniazda 2P+Z (2 ustawione pod kątem 45° i 1 odsunięte i ustawione pod kątem 90° do podłączenia np. zasilacza bez blokowania sąsiedniego gniazda)_x000D_ Kolor: czarny/grafitowy |
Parametry techniczne: Przedłużacz Standard 3-Gniazdowy Z/U Z Przewodem 3Mb 3x1.5Mm2 Czarny/Grafitowy Helmo 049489 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd w standardzie duńskim (z bolcem uziemiającym, typ K) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/5 (typ E) | 3 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość przewodu zasilającego | 3 m |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt korpusu | Inne |
| Liczba gniazd CEE | 0 |
| Liczba gniazd Euro | 0 |
| Liczba gniazd niskotemperaturowych | 0 |
| Liczba gniazd typu 13 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 15 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 23 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 25 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu Bipasso (Włochy) | 0 |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E) | 3 |
| Liczba gniazd typu NEMA | 0 |
| Liczba gniazd typu P11 (Włochy) | 0 |
| Liczba gniazd typu P17 (Włochy) | 0 |
| Liczba gniazd uniwersalnych (dla wielu standardów) | 0 |
| Liczba gniazd wtykowych typu duńskiego (bolec uziemiający) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (bolec) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 0 |
| Liczba innych gniazd | 0 |
| Liczba złączy USB | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9017 |
| Oznaczenie NEMA | Brak |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 1.5 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Sieciowy filtr przeciwzakłóceniowy | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wyłącznik różnicowoprądowy | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z pokrywą | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 35 °C |
Pliki do pobrania
F03275EN-00 -
m/download/22613962/f03275en-00.pdf [186.01 kB]
LGNFYYHYXU -
m/download/22613968/lgnfyyhyxu.pdf [1.16 MB]
LGRP-02052-V01.01-EN -
m/download/22613969/lgrp-02052-v01-01-en.pdf [839.23 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przedłużacz Standard 3-Gniazdowy Z/U Z Przewodem 3Mb 3x1.5Mm2 Czarny/Grafitowy Helmo 049489 LEGRAND
Osoby, które kupiły produkt Przedłużacz Standard 3-Gniazdowy Z/U Z Przewodem 3Mb 3x1.5Mm2 Czarny/Grafitowy Helmo 049489 LEGRAND kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135