Opis produktu: Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* (0,42 W) Barwa ciepła biała 3100K Szampański mat TOS3K14.01/144 KONTAKT
SIMON 55 klasyczne
SIMON 55 NATURE
SIMON 55 DUO
Jednocześnie będziesz mógł korzystać z gniazda zasilającego.
Twój telefon będzie bezpieczny podczas ładowania, dzięki podstawce montowanej do ramki Line.
Podstawka umożliwia śledzenie ekranu, gdy Ty jesteś zajęty np. gotowaniem.
2. Wieszak mocowany do ramkiUzyskaj dodatkowe miejsce do zawieszenia drobnych, przydatnych rzeczy.
Parametry techniczne: Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* (0,42 W) Barwa ciepła biała 3100K Szampański mat TOS3K14.01/144 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
Pliki do pobrania
15373,TOS3K14.01_144 -
m/download/23639841/15373-tos3k14-01-144.pdf [52.66 kB]
K-S_297A_2023_PL_EN_CZ_SK Sygn_osw S55 NR -
Produkty z tej samej kategorii co Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* (0,42 W) Barwa ciepła biała 3100K Szampański mat TOS3K14.01/144 KONTAKT