Polecane
Cena: |
220,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
220,21 |
zł netto |
Cena: |
270,86 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
270,86 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Asfora ładowarka USB typu A+C 2,4A bez ramki antracyt EPH2700371 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Rodzaj zasilacza USB | Inne |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 7016 |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Głębokość osprzętu | 42 mm |
| Kolor | Antracyt |
| Liczba wyjść | 2 |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 2400 mA |
| Min. głębokość puszki montażowej | 30.8 mm |
| Model | Inne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Rodzaj zasilania USB | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 22.5 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zakres napięcia pracy | 100 - 240 V |
Pliki do pobrania
EPH2700371_document -
m/download/17948594/eph2700371-document.pdf [104.02 kB]
PHA39102-00 -
m/download/17856031/pha39102-00.pdf [998.91 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21998296/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1003305-2 -
m/download/17856030/1003305-2.pdf [874.71 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Asfora ładowarka USB typu A+C 2,4A bez ramki antracyt EPH2700371 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135