Polecane
Cena: |
85,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
85,07 |
zł netto |
Cena: |
104,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
104,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Tuleja montażowa do Telebloka (element zapasowy) KTLA4 KONTAKT
| Seria | TELEBLOK |
| Nazwa produktu/Rodzaj | tuleja montażowa |
| Typ produktu | element zapasowy |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436051676 |
| Waga jedn. | 0.261kg |
| EAN13 opak. | 8426436051676 |
| Wys. opak. zbiorczego | 16.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 13cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 15cm |
Parametry techniczne: Simon Connect Tuleja montażowa do Telebloka (element zapasowy) KTLA4 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| nr indeksu | TSC-KTLA4 |
| Stan | Nowy |
Pliki do pobrania
8812,KTLA4 -
m/download/23630364/8812-ktla4.pdf [43.05 kB]
2017_UES0062 -
m/download/23646828/2017-ues0062.pdf [502.45 kB]
TELEBLOK -
m/download/23651419/teleblok.pdf [647.29 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Tuleja montażowa do Telebloka (element zapasowy) KTLA4 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135