Polecane
Cena: |
113,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
105,52 |
zł netto |
Cena: |
139,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
129,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Kanał Podłogowy Pcw 100x28 /2 Przedziały/ /6x2M/ 089661 LEGRAND
Korytka podłogowe PCW do użytku z wylewką betonowąKorytka PCW- Stopień ochrony: IP 40 - IK 08- Umożliwiają rozprowadzenie obwodów zasilających i komputerowych oraz wykonanie instalacji w wylewce betonowej- Służą do łączenia metalowych ram podłogowych w celu rozprowadzenia zasialnia i montażu puszek podłogowych- Długość: 2 m- Można połączyć dowolną liczbę przedziałów, korzystając z zatrzaskówWysokość: 28 mm- 100 x 28 mm, 2 przedziały
Parametry techniczne: Kanał Podłogowy Pcw 100x28 /2 Przedziały/ /6x2M/ 089661 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Długość | 2000 mm |
| Liczba ciągów | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Pokrywa odłączalna | nie |
| Szerokość | 100 mm |
| Wysokość | 28 mm |
| Zakres zastosowania | W wylewce |
Pliki do pobrania
F00638EN-01 -
m/download/22597546/f00638en-01.pdf [253.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Kanał Podłogowy Pcw 100x28 /2 Przedziały/ /6x2M/ 089661 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135