Polecane
Cena: |
8,38 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,38 |
zł netto |
Cena: |
10,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
12 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: tehalit.BKIS Uniwersalny uchwyt montażowy PA czarny
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 50 m |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 25 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Uchwyt montażowy |
| Szerokość | 100 mm |
| Z folią ochronną | nie |
Pliki do pobrania
PDS_BKIS130MHU_3301_pl-PL -
m/download/23348696/pds-bkis130mhu-3301-pl-pl.pdf [103.19 kB]
110924-BKIS P-BWU03-I 17.2.55 -
m/download/23348695/110924-bkis-p-bwu03-i-17-2-55.pdf [1.51 MB]
rohs_declaration_BKIS130MHU_en-GB -
m/download/23348697/rohs-declaration-bkis130mhu-en-gb.pdf [42.11 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.BKIS Uniwersalny uchwyt montażowy PA czarny
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135