Polecane
Cena: |
25,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,79 |
zł netto |
Cena: |
31,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
15 M |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: tehalit.EK Kanał narożnikowy 40040 L=2500mm biały
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ramienia | 40 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 9016 |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Część dolna z przegrodą | Stały |
| Długość | 2500 mm |
| Gatunek materiału | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor | Biały |
| Liczba przegród ruchomych | 0 |
| Liczba przegród stałych | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Przekrój użyteczny | 800 mm² |
| Szerokość | 40 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Z klamrami kablowymi | tak |
Pliki do pobrania
PDS_EK4004009016_3301_pl-PL -
m/download/23385317/pds-ek4004009016-3301-pl-pl.pdf [98.92 kB]
rohs_declaration_EK4004009016_en-GB -
m/download/23385318/rohs-declaration-ek4004009016-en-gb.pdf [42.17 kB]
TEH_CE_CERT_EK-DE_EN-15082019 -
m/download/23385319/teh-ce-cert-ek-de-en-15082019.pdf [51.90 kB]
PEP_HAGE-01240-V01.02-EN -
m/download/23385320/pep-hage-01240-v01-02-en.pdf [399.87 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135