Polecane
Cena: |
1430,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 401,98 |
zł netto |
Cena: |
1759,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 724,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: MCCB Wyłącznik mocy h3+ P160 4P 160A 40kA LSnI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego | 86 - 1600 A |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, 50 Hz | 40 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz | 40 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Do montażu na szynie TH | nie |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Opcjonalny montaż na szynie DIN TH | tak |
| Opcjonalny napęd silnikowy | nie |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Przełącznik |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Straty mocy | 27 W |
| Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych | Strona przednia |
| W komplecie z zabezpieczeniem | tak |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Zakres napięcia znamionowego | 220 - 690 V |
| Ze wskaźnikiem wyłączenia | tak |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym | nie |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 160 A |
Pliki do pobrania
PDS_HNS161GC_3301_pl-PL -
m/download/23404577/pds-hns161gc-3301-pl-pl.pdf [123.69 kB]
ID1_P160_H3_PLUS_6LE001625AF_CO_WEB -
m/download/23404578/id1-p160-h3-plus-6le001625af-co-web.pdf [7.44 MB]
ID1_TRIP_UNIT_LSNI_6LE001642AB -
m/download/23404579/id1-trip-unit-lsni-6le001642ab.pdf [2.04 MB]
rohs_declaration_HNS161GC_en-GB -
m/download/23404580/rohs-declaration-hns161gc-en-gb.pdf [42.21 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_252_MS_2020_V1_0 -
m/download/23404581/hager-deklaracja-ce-252-ms-2020-v1-0.pdf [211.20 kB]
PEP_HAGE-01372-V01.01-EN -
m/download/23404582/pep-hage-01372-v01-01-en.pdf [6.45 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co MCCB Wyłącznik mocy h3+ P160 4P 160A 40kA LSnI
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135