Polecane
Cena: |
58,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,77 |
zł netto |
Cena: |
72,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: IS-25/3 Rozłącznik główny izolacyjny modułowy 3P 25A 276264 EATON
Odłącznik mocy z funkcją odłączania, wersja zgodna z IEC/EN 60947-3, wysoka wytrzymałość styków na zużycie, włączanie skokowe, kolor pokrętła: czarny, przekrój zacisku 50mm2, zgodność z oszynowaniem z urządzeniami ochronnymi Xpole przy zastosowaniu zacisku szczękowego ze standardowym oszynowaniem widełkowym
Parametry techniczne: IS-25/3 Rozłącznik główny izolacyjny modułowy 3P 25A 276264 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Forced segregation (according to DIN VDE 0113) | nie |
| Wymuszona separacja zgodnie z DIN VDE 0113 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Funkcja przełączająca | Inne |
| Głębokość wbudowania | 69.5 mm |
| Kolor klosza | Inne |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 3 |
| Liczba styków zwiernych | 3 |
| Maksymalna moc źródła światła | 0 W |
| Minimalne napięcie znamionowe | 240 V |
| Nadruk/symbol | Symbol „strzałki” |
| Napięcie znamionowe | 415 V |
| Prąd znamionowy | 25 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Trzonek źródła światła | Inne |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 1 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 12.5 kA |
| Źródło światła | Inne |
Pliki do pobrania
03_IS -
m/download/20551411/03-is.pdf [212.03 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co IS-25/3 Rozłącznik główny izolacyjny modułowy 3P 25A 276264 EATON
Osoby, które kupiły produkt IS-25/3 Rozłącznik główny izolacyjny modułowy 3P 25A 276264 EATON kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135