Szyna łączeniowa widełkowa 4P 100A 16mm2 (12mod.) IZ16/4F/12 002921068 ETI
Szyna łączeniowa widełkowa 4P 100A 16mm2 (12mod.) IZ16/4F/12 002921068 ETI (002921068)
10 dni
Stan magazynowy producenta
Do ulubionych
Opis produktu: Szyna łączeniowa widełkowa 4P 100A 16mm2 (12mod.) IZ16/4F/12 002921068 ETI
Parametry techniczne: Szyna łączeniowa widełkowa 4P 100A 16mm2 (12mod.) IZ16/4F/12 002921068 ETI
Parametr Wartość
Długość 210 mm
Do urządzeń z torem N tak
Liczba faz 4
Przekrój 16 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego Widełkowe
Wielkość odstępów 18 mm
Z izolacją tak
Znamionowy prąd ciągły Iu 100 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Szyna łączeniowa widełkowa 4P 100A 16mm2 (12mod.) IZ16/4F/12 002921068 ETI