Polecane
Cena: |
4,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,65 |
zł netto |
Cena: |
5,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: uchwyt kabl.D SMYp2x0,755/4 biały 100 H.7016A PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość gwoździa | 18 mm |
| Długość śruby | 0 mm |
| Głębokość mocowania | 0 mm |
| Średnica gwoździa | 2 mm |
| Średnica śruby | 0 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Blokada rury | nie |
| Do średnicy | 2 - 2 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Gwóźdź ze stali hartowanej | tak |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model podwójny | nie |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Gwóźdź |
| System przykręcania | Inne |
| Szerokość otworu | 2 mm |
| Wysokość otworu | 6 mm |
| Z gwoździem | tak |
| Ze śrubą | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co uchwyt kabl.D SMYp2x0,755/4 biały 100 H.7016A PAWBOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135