Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 139,09 zł brutto
Twoja cena 76,89 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 120,23 zł brutto
Twoja cena 90,18 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 244,77 zł brutto
Twoja cena 156,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 201,72 zł brutto
Twoja cena 134,48 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 45,51 zł brutto
Twoja cena 27,09 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 851,16 zł brutto
Twoja cena 544,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 225,09 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,20 zł brutto
Twoja cena 50,25 zł brutto
Do koszykaCena: |
4,36 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,20 |
zł netto |
Cena: |
5,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
29 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Listwa zaciskowa niska podstawa - 7 żółta E.4052 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | nie |
| Głębokość | 29 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | Inne |
| Kolor | Żółty |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba zacisków na biegun | 7 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Odległość między osiami otworów | 6.5 mm |
| Prąd znamionowy In | 16 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 16 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 1 - 16 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 1 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 10 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Inne |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 23 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość | 29 mm |
| Zakres temperatur pracy | -30 - 80 °C |
Pliki do pobrania
kk_emiter_LZ EM_RPT-PE-PA -
m/download/23678375/kk-emiter-lz-em-rpt-pe-pa.pdf [209.50 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Listwa zaciskowa niska podstawa - 7 żółta E.4052 PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5485brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
188 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
27201brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5485brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5485brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
114 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4505brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
79 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5485brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11602brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
982brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
45 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6103brutto |
|
10 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt Listwa zaciskowa niska podstawa - 7 żółta E.4052 PAWBOL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1085brutto |
|
9 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
135 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135