Polecane
Cena: |
0,74 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,74 |
zł netto |
Cena: |
0,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 MB |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PESZEL RURA GIĘTKA KARBOWANA RKLGF z PP 18/13,5 (25MB) 01.9
Rury giętkie (karbowane) RKLGF przeznaczone są do rozprowadzania i ochrony przewodów elektrycznych wewnątrz budynków. Brak odporności na promieniowanie UV. Dopuszcza się stosowanie rur RKLGF na zewnątrz budynków w instalacjach podtynkowych. Rury giętkie (karbowane) RKLGF produkowane z polipropylenu są rurami rozprzestrzeniającymi płomień i oznaczone są na metce literą „F”
Parametry techniczne: PESZEL RURA GIĘTKA KARBOWANA RKLGF z PP 18/13,5 (25MB) 01.9
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Certyfikat Lloyd's Register TA | nie |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Certyfikat CSA | nie |
| Certyfikat DIN EN 61386-23 | nie |
| Certyfikat Lloyd’s Register TA | nie |
| Certyfikat LUL/british standard | nie |
| Certyfikat NF F 16-101 | nie |
| Certyfikat UR | nie |
| Certyfikat UTAC | nie |
| Kolor | Inne |
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Materiał osłony | Bez osłony |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Ognioodporność zgodnie z UL94 | Inne |
| Olejoodporność | tak |
| Podatność na zginanie | Elastyczny/giętki |
| Powłoka wewnętrzna poślizgowa | nie |
| Rozmiar nominalny w calach | Inne |
| Rozprzestrzeniające płomień | tak |
| Średnica nominalna | 18 mm |
| Średnica wewnętrzna | 13.5 mm |
| Średnica zewnętrzna | 18 mm |
| Wytrzymałość na ściskanie | 125 N |
| Z pilotem | nie |
| Z rozcięciem wzdłużnym | nie |
| Zakres temperatury pracy | -15 - 60 °C |
| Zamykane (dwuczęściowe) | nie |
Pliki do pobrania
001_0002 - PESZLE PP - Karta produktu -
m/download/16622192/001-0002-peszle-pp-karta-produktu.pdf [221.17 kB]
1 PESZLE PP - Deklaracja PL -
m/download/21310341/1-peszle-pp-deklaracja-pl.pdf [381.55 kB] Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135