Polecane
Cena: |
238,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
238,33 |
zł netto |
Cena: |
293,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
293,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER VGM32-SS68 15-25 BG Dławnica kablowa (metal) 1193580000
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP68 |
| Numer RAL | 7001 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Dławnica do kabla płaskiego | nie |
| Dławnica kablowa podzielna | tak |
| Długość gwintu | 8 mm |
| Do kabli zbrojonych | tak |
| Do przewodów o średnicy | 25 - 15 mm |
| Gatunek materiału | Stal nierdzewna (V2A) |
| Kolor | Srebro |
| Materiał | Metal |
| Mocowanie zatrzaskowe w otworze | nie |
| Nominalny rozmiar gwintu w calach NPT / gwintu gazowego | Inne |
| Ochrona kabla przed zagięciem | tak |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Szerokość klucza | 36 mm |
| Wkładka uszczelniająca wieloprzewodowa | tak |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER VGM32-SS68 15-25 BG Dławnica kablowa (metal) 1193580000
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135