Polecane
Cena: |
15,08 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,08 |
zł netto |
Cena: |
18,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: KDG-2 KIESZEŃ SAMOPRZYLEPNA GIĘTKA R30RS-04040000201 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 10 mm |
| Kolor | Kolor naturalny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie samoprzylepne | tak |
| Model | Kieszeń na schematy |
| Przezroczysty | tak |
| Szerokość montażowa w szafie | 300 mm |
| Wysokość | 220 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co KDG-2 KIESZEŃ SAMOPRZYLEPNA GIĘTKA R30RS-04040000201 ERGOM
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135