Polecane
Cena: |
6,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,80 |
zł netto |
Cena: |
8,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 mb |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RURA GIĘTKA KARBOWANA BEZHALOGENOWA Z PC 20/15 750N (50M) PILOT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Certyfikat Lloyd's Register TA | nie |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat CSA | nie |
| Certyfikat DIN EN 61386-23 | nie |
| Certyfikat Lloyd’s Register TA | nie |
| Certyfikat LUL/british standard | nie |
| Certyfikat NF F 16-101 | nie |
| Certyfikat UR | nie |
| Certyfikat UTAC | nie |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Inne |
| Materiał osłony | Bez osłony |
| Odporność na promieniowanie UV | tak |
| Ognioodporność zgodnie z UL94 | Inne |
| Olejoodporność | tak |
| Podatność na zginanie | Elastyczny/giętki |
| Powłoka wewnętrzna poślizgowa | nie |
| Rozmiar nominalny w calach | Inne |
| Rozprzestrzeniające płomień | tak |
| Średnica nominalna | 20 mm |
| Średnica wewnętrzna | 15 mm |
| Średnica zewnętrzna | 20 mm |
| Wytrzymałość na ściskanie | 750 N |
| Z pilotem | nie |
| Z rozcięciem wzdłużnym | nie |
| Zakres temperatury pracy | -25 - 120 °C |
| Zamykane (dwuczęściowe) | nie |
Pliki do pobrania
0011_12 - Peszle PC - Karta produktu -
m/download/16622298/0011-12-peszle-pc-karta-produktu.pdf [252.97 kB]
11,12 - PESZLE PC - Deklaracja PL -
m/download/21310442/11-12-peszle-pc-deklaracja-pl.pdf [482.98 kB] Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135