Polecane
Cena: |
1487,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 429,96 |
zł netto |
Cena: |
1829,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 758,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica modułowa 12x18 natynkowa IP44 kl.II 950x800x160mm Univers N FWB63N HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2777435/0/hager_FWB63N_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Rozdzielnica modułowa 12x18 natynkowa IP44 kl.II 950x800x160mm Univers N FWB63N HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | nie |
| Głębokość | 165 mm |
| Głębokość wbudowania | 161 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 156 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 6 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia | nie |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 800 mm |
| Szerokość wbudowania | 800 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 36 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 950 mm |
| Wysokość wbudowania | 950 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
hager_fwb63n_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 19:37, 260.66 kB]
PDS_FWB63N_3301_pl-PL -
m/download/23418958/pds-fwb63n-3301-pl-pl.pdf [112.04 kB]
6LE001243A -
m/download/23418959/6le001243a.pdf [3.08 MB]
6VU00700F -
m/download/23418960/6vu00700f.pdf [608.90 kB]
rohs_declaration_FWB63N_en-GB -
m/download/23418961/rohs-declaration-fwb63n-en-gb.pdf [42.16 kB]
hager_deklaracja_CE_183_EN_2025_v1_0_sig -
m/download/23418962/hager-deklaracja-ce-183-en-2025-v1-0-sig.pdf [427.48 kB]
PEP_HAGE-00933-V01.01-EN -
m/download/23418963/pep-hage-00933-v01-01-en.pdf [8.50 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica modułowa 12x18 natynkowa IP44 kl.II 950x800x160mm Univers N FWB63N HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135