Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 329,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 198,15 zł brutto
Twoja cena 122,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 87,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 218,94 zł brutto
Twoja cena 139,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 115,01 zł brutto
Twoja cena 107,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 172,20 zł brutto
Twoja cena 110,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,56 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 166,05 zł brutto
Twoja cena 113,40 zł brutto
Do koszykaCena: |
8,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,55 |
zł netto |
Cena: |
10,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Uchwyt dachówkowy regulowany A = 42 cm (wejście na drut fi 6 i8) oc.ogniowy R.8298 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 420 mm |
| Rozpiętość | 0 - 0 mm |
| Średnica przewodu | 6 - 8 mm |
| Materiał elementu nośnego | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zatrzaskowy |
| Sposób montażu | Inne |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 420 mm |
| Zastosowanie | Dach spadzisty |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt dachówkowy regulowany A = 42 cm (wejście na drut fi 6 i8) oc.ogniowy R.8298 PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4719brutto |
|
16 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3567brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
168 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5716brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
296 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1131brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1211 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2729brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
359 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1717brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4572brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1319brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3941brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1717brutto |
|
10 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1397brutto |
|
0 szt |
24h |
|
2 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135