Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 65,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 589,00 zł brutto
Twoja cena 589,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 36,16 zł brutto
Twoja cena 24,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 161,13 zł brutto
Twoja cena 103,12 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 315,37 zł brutto
Twoja cena 215,08 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszykaCena: |
9,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,58 |
zł netto |
Cena: |
12,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,78 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Uchwyt dachówkowy regulowany A = 42 cm (zacisk przez śrubę) oc.ogniowy R.8088 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 420 mm |
| Rozpiętość | 0 - 0 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt skręcany/śrubowy |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 135 mm |
| Zastosowanie | Dach spadzisty |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt dachówkowy regulowany A = 42 cm (zacisk przez śrubę) oc.ogniowy R.8088 PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1131brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
471 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1323brutto |
|
47 SZT |
24h |
|
2337 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
439brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5317 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4719brutto |
|
16 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4795brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3941brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1120brutto |
|
25 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1680brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1972 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
824brutto |
|
100 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135