Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 22,36 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 96,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 42,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 409,00 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 19,93 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 99,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszykaCena: |
12,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,33 |
zł netto |
Cena: |
15,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Uchwyt gąsiorowy rozsuwany (wejście na drut 6 i 8) oc.ogniowy R.8080 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 220 mm |
| Rozpiętość | 100 - 210 mm |
| Średnica przewodu | 6 - 8 mm |
| Materiał elementu nośnego | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zatrzaskowy |
| Sposób montażu | Napinanie/naciąganie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 210 mm |
| Zastosowanie | Kalenica/gąsior |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt gąsiorowy rozsuwany (wejście na drut 6 i 8) oc.ogniowy R.8080 PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2028brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
208 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
455brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2585 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3737brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
140 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5037brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
356 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1397brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
270 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4799brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
824brutto |
|
100 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1708brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2908 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
989brutto |
|
50 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135