Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 225,09 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,67 zł brutto
Twoja cena 117,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 6,43 zł brutto
Twoja cena 5,81 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 115,01 zł brutto
Twoja cena 107,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,57 zł brutto
Twoja cena 64,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,55 zł brutto
Twoja cena 98,30 zł brutto
Do koszykaCena: |
6,97 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,72 |
zł netto |
Cena: |
8,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Uchwyt dachówkowy (zacisk przez zgięcie) A = 40 cm oc.ogniowy R.8020 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 400 mm |
| Rozpiętość | 8 - 10 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zaciskowy |
| Sposób montażu | Zaciskanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 120 mm |
| Zastosowanie | Dach spadzisty |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt dachówkowy (zacisk przez zgięcie) A = 40 cm oc.ogniowy R.8020 PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1120brutto |
|
25 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1668brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
196 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3891brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
781brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14958 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
767brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
120 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5037brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
356 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4799brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
617brutto |
|
0 szt |
24h |
|
230 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3567brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
31 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1728brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
68 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1131brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
471 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135