Polecane
Cena: |
212,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
212,85 |
zł netto |
Cena: |
261,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
261,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Kłódka Do Blokady Dźwigni Vistop 022797 LEGRAND
Vistop od 32 do 160 A Wyposażenie pomocniczeKłódka- Kłódka do blokowania dźwigni rozłącznika Vistop- Wyposażony w etykietę do opisu- Średnica kabłąka: 6 mm- długość:50 mm
Parametry techniczne: Kłódka Do Blokady Dźwigni Vistop 022797 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy zamka | Stal |
| Szerokość jarzma | 20 mm |
| Szerokość korpusu | 38 mm |
| Średnica jarzma | 6 mm |
| Z zamkiem szyfrowym | nie |
| Materiał jarzma | Stal nierdzewna |
| Model dyskowy | nie |
| Wysokość jarzma | 50 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135