Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 383,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 899,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 22,36 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 150,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 183,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 107,83 zł brutto
Do koszykaCena: |
7,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,84 |
zł netto |
Cena: |
8,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Uchwyt dach. skręcony (zacisk przez śrubę) A = 16 cm oc.ogniowy R.8027 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 160 mm |
| Rozpiętość | 8 - 10 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt skręcany/śrubowy |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 120 mm |
| Zastosowanie | Dach spadzisty |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt dach. skręcony (zacisk przez śrubę) A = 16 cm oc.ogniowy R.8027 PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1123brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
326 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
617brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1126 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4325brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
156 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
989brutto |
|
50 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4480brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
97 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3691brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
201 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
439brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13709 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1869brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
49 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135