Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik interfejsowy PUSH-IN 1P, 24 VDC, 16 A PI85-024DC-M41G-PS-2011 864836
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 97 mm |
| Materiał pokrycia styków | Srebro |
| Materiał styków | Nikiel |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 15.9 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 75.8 mm |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 24 V |
Pliki do pobrania
PI85 z gniazdem GZP80 -
m/download/23843809/pi85-z-gniazdem-gzp80.pdf [3.13 MB]
e_PI85 with socket GZP80 -
m/download/23843810/e-pi85-with-socket-gzp80.pdf [3.12 MB]
005_CE_RM84 RM85 RM87 -
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik interfejsowy PUSH-IN 1P, 24 VDC, 16 A PI85-024DC-M41G-PS-2011 864836