Polecane
Cena: |
9,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,67 |
zł netto |
Cena: |
11,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rura przyłączeniowa sztywna UV RPS-UV (RHDPE) 50/5 - 6MB (237szt/paleta) RPS-UV 50/5 - 6M 11134
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grubość ściany | 5 mm |
| Kolor rury | Czarny |
| Materiał | Polietylen (PE) |
| Model elastyczny | nie |
| Odporność na promieniowanie UV | tak |
| Średnica zewnętrzna rury | 50 mm |
| Temperatura średnia | -25 - 90 °C |
| Z izolacją termiczną | nie |
| Z mufą | nie |
Pliki do pobrania
Karta_katalogowa_RPS-UV -
m/download/22908262/karta-katalogowa-rps-uv.pdf [141.22 kB]
EN_13-RPS-UV -
m/download/22908261/en-13-rps-uv.pdf [371.24 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: TT PLAST S.A. ul. Targowisko 476 32-015 Kłaj
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: TT PLAST S.A. ul. Targowisko 476 32-015 Kłaj
Produkty z tej samej kategorii co Rura przyłączeniowa sztywna UV RPS-UV (RHDPE) 50/5 - 6MB (237szt/paleta) RPS-UV 50/5 - 6M 11134
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135