Polecane
Cena: |
68,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
68,41 |
zł netto |
Cena: |
84,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
84,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rura przyłączeniowa sztywna UV z kielichem kompensacyjnym, trudnopalna MOST - RPS-UV-Mt*110/5,5 -6m (50szt/paleta) RPS-UV-Mt* 110/5,5-6M 11130
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grubość ściany | 5.5 mm |
| Kolor rury | Czarny |
| Materiał | Polietylen (PE) |
| Model elastyczny | nie |
| Odporność na promieniowanie UV | tak |
| Średnica zewnętrzna rury | 110 mm |
| Temperatura średnia | -25 - 90 °C |
| Z izolacją termiczną | nie |
| Z mufą | tak |
Pliki do pobrania
karta-katalogowa_Rura-sztywna-UV-z-kielichem-kompensacyjnym-MOST-RPS-UV-M -
m/download/22908251/karta-katalogowa-rura-sztywna-uv-z-kielichem-kompensacyjnym-most-rps-uv-m.pdf [114.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: TT PLAST S.A. ul. Targowisko 476 32-015 Kłaj
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: TT PLAST S.A. ul. Targowisko 476 32-015 Kłaj
Produkty z tej samej kategorii co Rura przyłączeniowa sztywna UV z kielichem kompensacyjnym, trudnopalna MOST - RPS-UV-Mt*110/5,5 -6m (50szt/paleta) RPS-UV-Mt* 110/5,5-6M 11130
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135