Polecane
Cena: |
92,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
90,06 |
zł netto |
Cena: |
114,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
110,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Obudowa do wyłącznika silnikowego GV2ME/GZ1 IP41 montaż podtynkowy GV2MP01 SCHNEIDER
Obudowa do wyłącznika silnikowego GV2ME/GZ1, IP41, montaż podtynkowy. Zakres: TeSys - typ produktu: obudowa - opis skrócony: GV2MP - akcesoria / oddzielna kategoria części: wyposażenie montażowe - kompatybilność produktu: GV2ME. Zalety: Kompletna ochrona
Parametry techniczne: Obudowa do wyłącznika silnikowego GV2ME/GZ1 IP41 montaż podtynkowy GV2MP01 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP41 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do wyłączania awaryjnego | nie |
| Głębokość | 71 mm |
| Model | Do wbudowania |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość | 106.5 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Z pokrywą transparentną | nie |
Pliki do pobrania
GV2MP01_document -
m/download/17931441/gv2mp01-document.pdf [84.42 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21999030/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Obudowa do wyłącznika silnikowego GV2ME/GZ1 IP41 montaż podtynkowy GV2MP01 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135