Polecane
Cena: |
1611,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 611,56 |
zł netto |
Cena: |
1982,22 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 982,22 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SE Easy UPS line interactive SMVS 1500VA 230 V wolnotosjący SMVS1500CAI SCHNEIDER
Zasilacz SMVS1500CAI z serii Easy-UPS SMVS został zaprojektowany do obsługi szerokiego zakresu napięcia z czystą sinusoidą na zasilaniu akumulatorowym. Znajdzie zastosowanie w małych i średnich firmach oraz w sektorze przemysłowym.Cechy i zalety:• moc 1500 VA/ 1050W • wyświetlacz LCD• czysta sinusoida podczas pracy z akumulatorów• automatyczna regulacja napięcia (AVR)• porty komunikacyjne: port szeregowy RS-232 oraz port USB• możliwość montażu karty sieciowej• styki bezpotencjałowe• wytrzymała stalowa konstrukcja.
Parametry techniczne: SE Easy UPS line interactive SMVS 1500VA 230 V wolnotosjący SMVS1500CAI SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czas przejścia do pełnego obciążenia | 2.5 min |
| Częstotliwość wejściowa | 45 - 65 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 50 - 60 Hz |
| Liczba gniazd wyjściowych ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Wyjściowa moc czynna | 1050 W |
| Wyjściowa moc pozorna | 1500 VA |
| Automatyczne wyłączanie | tak |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | tak |
| Ciężar | 17.8 kg |
| Głębokość | 410 mm |
| Inetrfejs USB | tak |
| Liczba faz napięcia wejściowego | 1 |
| Liczba faz napięcia wyjściowego | 1 |
| Liczba gniazd wyjściowych C13 | 6 |
| Liczba gniazd wyjściowych C19 | 0 |
| Liczba gniazd wyjściowych SCHUKO | 0 |
| Liczba portów wyjściowych typu francuskiego (typ E) | 0 |
| Liczba wyjść zaciskowych | 0 |
| Maks. zniekształcenia napięcia wyjściowego (obciążenie liniowe) | 10 % |
| Modułowa | nie |
| Obsługa protokołu RS-232 | tak |
| Rodzaj budowy | Wolnostojący |
| Rodzaj napięcia | AC |
| SNMP | tak |
| Sprawność całkowita | 96 % |
| Sprawność w trybie ECO | 96 % |
| Szerokość | 160 mm |
| Technologia USV | Line-interactive |
| Wyjściowy współczynnik mocy | 0.7 |
| Wysokość | 220 mm |
| Zakres napięcia wejściowego | 165 - 295 V |
| Zakres napięcia wyjściowego | 220 - 240 V |
| Zarządzanie przez sieć | tak |
| Złącze wejściowe | C14 |
Pliki do pobrania
SMVS1500CAI_document -
m/download/17950285/smvs1500cai-document.pdf [85.41 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22011859/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU DoC 992-9195 8152022 -
m/download/17852303/eu-doc-992-9195-8152022.pdf [209.13 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co SE Easy UPS line interactive SMVS 1500VA 230 V wolnotosjący SMVS1500CAI SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135