Polecane
Cena: |
943,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
914,80 |
zł netto |
Cena: |
1160,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 125,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Spacial Ścianki boczne zewnetrzne obudowy SF 2200x 500mm NSY2SP225 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Głębokość montażowa w szafie | 500 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal |
| Szerokość | 500 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 2200 mm |
| Z wejściem kablowym | nie |
| Z zamkiem | nie |
| Zastosowanie jako ściana boczna | tak |
| Zastosowanie jako ściana tylna | nie |
Pliki do pobrania
NSY2SP225_document -
m/download/17934175/nsy2sp225-document.pdf [58.27 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006682/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17819151/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Ścianki boczne zewnetrzne obudowy SF 2200x 500mm NSY2SP225 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135