WEIDMULLER SU 10.16HP/08/180SF 3.5AG BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 10.16 mm, Liczba biegunów: 8, kąt odejścia: 180° 1850940000 /18szt./
WEIDMULLER SU 10.16HP/08/180SF 3.5AG BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 10.16 mm, Liczba biegunów: 8, kąt odejścia: 180° 1850940000 /18szt./ (1850940000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER SU 10.16HP/08/180SF 3.5AG BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 10.16 mm, Liczba biegunów: 8, kąt odejścia: 180° 1850940000 /18szt./
Parametr Wartość
Długość pinów 3.5 mm
Kąt płytka drukowana / wtyk 90° (pionowo do góry)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Czarny
Liczba biegunów 8
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Tworzywo termoplastyczne
Materiał pokrycia styków Srebro
Model złącza wtykowego Stałe złącze
Napięcie znamionowe 1000 V
Odstępy między stykami 10.16 mm
Odstępy między złączami 10.16 mm
Prąd znamionowy In 70.6 A
Rodzaj banderolowania Inne
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze THR
Rodzaj styku Pin/sztyft
Sposób mocowania Lutowanie
Sposób mocowania PCB Inne
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego II
Zakres temperatur pracy 120 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 8 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SU 10.16HP/08/180SF 3.5AG BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 10.16 mm, Liczba biegunów: 8, kąt odejścia: 180° 1850940000 /18szt./